Bu gece mübarek bir gece, Cuma gecesi. Duaların kabul olduğu gecedir. Her hafta Allah Azze ve Celle müminlere bayram yapar, Cuma gününü bayram yapıyor. Bayram geceleri de mübarektir. Bu gece de o gecelerden birisi. Bu gece de epeyce bir manevi kuvvet vardı. İnşallah İslam’a nusret olur. O her hafta oluyor da bu gece daha fazla hareket vardı. O hareketler Allah’ın mümin kullarına yardım olarak, muhafaza olarak gönderilmiştir inşallah çünkü müminler büyük bir hücuma uğruyorlar.